Op de binnenplaats van De Melkfabriek start dit voorjaar een reeks van 14 speciale outdoor edities van populaire Arnhemse clubconcepten. Onder de iconische fabrieksschoorsteen kan tot eind augustus in een zomerse festival setting gedanst worden op de meest uiteenlopende genres.
De melkfabriek is de enige locatie Arnhem
De Melkfabriek is de enige Arnhemse locatie waar deze zomer wekelijks in de buitenlucht gedanst kan worden en haakt met De Binnenplaats aan op de succesvolle ‘vroeg feesten-trend’, oftewel: feesten in de avond, tot het vallen van de nacht.

Het programma heeft met genres als house, techno, trance, drum ’n bass, italo, disco, guilty pleasures, hiphop en dancehall voor iedere Arnhemmer iets te bieden. Initiatiefnemers Luxor Live en Loc7000 kiezen eveneens voor voor iedereen toegankelijke ticketprijzen, met voor alle evenementen dezelfde betaalbare instapprijs van €15. “Een plek als deze heeft Arnhem nog niet eerder gehad en we zijn er dan ook supertrots op dat we de hele zomer door kunnen blijven dansen met zo’n divers en toegankelijk programma. Buiten dansen op De Binnenplaats.” aldus Niels Leferink, programmeur van Luxor Live en De Melkfabriek.
Zomerse latin-dansfeest fresco
De Binnenplaats trapt op vrijdag 23 mei af met het zomerse latin-dansfeest fresco. Toegangskaarten voor alle 14 evenementen zijn op zaterdag 19 april tegelijk in de voorverkoop gegaan via de website van De Melkfabriek.
Het volledige programma:
- VR 23-05 fresco
- ZA 24-05 Transcend
- VR 20-06 10 Again
- ZA 21-06 Umami
- VR 04-07 Techno Factory
- ZA 05-07 Stiekem Dansen
- ZA 19-07 ’t Weeshuis
- ZA 20-07 Sundaypeople
- VR 01-08 Moonshine
- ZA 02-08 Backyard
- ZA 23-08 Knock on Wood
- ZO 24-08 Nice & Slow
- VR 29-08 Poederdoos Queer Club Night
- ZA 30-08 Boogie Nights
The post Arnhem krijgt met De Melkfabriek binnenplaats nieuwe zomerse dansplek first appeared on HaberArnhem.nl.